0 505 603 95 73
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Firmamız Hakkında

Firmamız kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile Ankara’ da siz değerli müşterilerine ürün ve hizmet sunmaktadır. Soğuk sıcak su tesisatı, kalorifer tesisatı, atık su giderleri, pis su giderleri, kombi petek temizliği, kırmadan dökmeden su kaçaklarının tesbit edilip onarılması, gider tıkanıklıklarının tam otomatik robotlarla görüntülenip açılması, hertürlü su kaçak ve sızıntısının tesbit edilip tamir edilmesi konusunda hizmet vermektedir.

Kırmadan dökmeden tesisatlarınız daki sorunların tesbitin de teknolojinin önde gelen üreticilerinin ürünleri olan robot ve cihazlar kullanılmaktadır. Pis su tıkanıklık açma makinası, pis su gider tıkanıklıkları görüntüleme makinası, termal kameralar, kalorifer tesisatı ve petek yıkama makinası ile konut ve işyerlerinizdeki tesisistalarınızın sorunlarını(tıkanıklık, sızıntı, kaçak, vb.) tebit edip tamir ve bakımlarını yapıyoruz. Üstelik Hızlı, ekonomik ve sizlere kırıp dökmek gibi ek işler çıkarmadan.

Misyonumuz
  • Kaliteli Hizmet
  • Uygun Fiyat Garantisi
  • 7 gün 24 saat profesyonel bir şekilde hizmet
  • Ücretsiz Keşif
Vizyonumuz

Türkiye’deki en gelişmiş tesisatçı cihazlarına ve en uzman ekibe sahip olan firmamız, tesisat sektöründeki lider konumunu daima korumayı hedeflemektedir. Dünya’daki tesisat sektöründe meydana gelen gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’deki tesisatçılığa yön vermek, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen şirketlerine daimi olarak tesisat alanında çözüm ortaklığı sunmak.

Firma Tarihçesi

Ankara Su Tesisatım, sektörün en eğitimli ve deneyimli tesisatçıları tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Bugüne kadar binlerle ifade edilebilecek rakamlarda iş ve işlemler yapan firmamız, Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen saygın kurum ve kuruluşlarıyla yıllardır çalışma ortaklığını sürdürmektedir. Kurum ve kuruluşların yanında şahsi hanelere ve iş yerlerine de sayısız hizmet vermiştir.

Bizimle İletişime Geçin